Poszewki dekoracyjne 40x40

Poszewki dekoracyjne 40x40 cm na poduszki

Poszewka dekoracyjna 40x40 cm.

Poszewka jest wykonana z mikrofibry zapinana na suwak co ułatwia wyjęcie poduszki i wypranie poszewki.

Poszewkę należy prać w 40c , bardzo trwały nadruk !

Jesteśmy producentem, produkt całkowicie wykonany w Polsce.

Opcjonalnie można kupić poszewkę wraz z poduszką. 
Poduszka bardzo sprężysta, wykonana z włókien poliestrowych, antyalergiczna. 

W sklepie Kubki24.com oferujemy szeroki wybór personalizowanych produktów, które doskonale nadają się jako osobisty prezent dla przyjaciela, członka rodziny lub innej bliskiej osoby. Jednym z proponowanych przez nas artykułów są poszewki dekoracyjne 40x40 . Taki podarunek wywoła mnóstwo radości i sprawi, że obdarowana osoba pamiętać będzie o Tobie przy każdym położeniu się do snu!

Na stronie Kubki24.com posiadamy kilkanaście wzorów poszewek dekoracyjnych o różnej tematyce, dzięki czemu każdy Klient jest w stanie wybrać coś dla siebie. Dla podróżników proponujemy poszewki dekoracyjne z motywem najsłynniejszych stolic świata, takich jak Nowy Jork, Londyn czy Paryż. Fani zwierząt mają do wyboru poszewki z kotami, lwem, końmi bądź z imitacją skóry zebry! Posiadamy także kolorowe poszewki dedykowane dzieciom. Urocze obrazki na nich umieszczone szybko i skutecznie uśpią każdego malucha. Jeśli szukasz romantycznego prezentu dla ukochanej osoby, podaruj jej poszewkę z napisem „Kocham Cię” w kilkunastu językach.

Poszewki dekoracyjne na poduszki 40x40 dostępne w naszym sklepie wykonane są z wysokiej jakości włókien poliestrowych, dzięki czemu charakteryzują się wyjątkową sprężystością oraz są antyalergiczne. Poszewki posiadają zapięcie na suwak, które pozwala na łatwe wyjęcie poduszki i czyszczenie poszewki dekoracyjnej.
Nadruk umieszczony na poszewce jest bardzo trwały, dzięki czemu można ją prać w temperaturze nawet do czterdziestu stopni Celsjusza, bez obawy o to, że nadruk zniszczy się lub wyblaknie. Jesteśmy również producentem – poszewki dostępne na naszej stronie są w całości wykonywane w Polsce, co jest gwarancją ich doskonałej jakości i wytrzymałości.

Nasze poszewki na poduszki mają standardowy rozmiar 40 na 40 centymetrów. Będą idealne jako „jasiek” do spania, jak również mogą spełniać rolę dekoracyjną. Znajdź najpiękniejszy wzór dla siebie lub bliskiej osoby w ofercie poszewek dekoracyjnych Kubki24.com!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów