Poduszki z kolażem zdjęć

Poduszki z kolażem zdjęć

Nie masz pomysłu na prezent dla bliskiej osoby? Co powiesz na poduszkę z własnym napisem, zdjęciem, nadrukiem lub kolażem zdjęć? Taki wyjątkowy, personalizowany upominek z pewnością wywoła uśmiech na twarzy mamy, babci, dziewczyny, cioci, narzeczonej czy siostry! Wystarczy, że wyślesz nam ulubione zdjęcia, wybierzesz nadruk oraz tekst, a my przygotujemy dla Ciebie piękną, puszystą poduszkę!

Dekoracyjne poduszki pełne wspomnień – poduszki na zamówienie ze zdjęciem

Poduszka z kolażem zdjęć to doskonały upominek z okazji urodzin, imienin, rocznicy, a nawet bez okazji! Nasze produkty wykonywane są z największą dbałością o szczegóły – gwarantujemy, że będą stanowiły idealną dekorację mieszkania. Złóż zamówienie na poduszkę ze zdjęciami już dziś!

Poduszka z kolażem zdjęć na Dzień Mamy
Zbliżający się Dzień Matki to idealna okazja, aby pokazać swojej mamie, jak bardzo ją kochasz i doceniasz. Poduszka z nadrukiem to prezent, który pozwoli Ci wyrazić swoje uczucia w wyjątkowy sposób. Nie czekaj, spraw swojej mamie prezent, którego na pewno nigdy nie zapomni!
Grafiki należy załadować przy zamówieniu lub przesłać na maila biuro@kubki24.com podpisując się imieniem i nazwiskiem z zamówienia. Po 7 dniach od otrzymania od Ciebie zamówienia wszystkie grafiki jak i projekty są automatycznie kasowane.