Wczytuję dane...

Kubki z nadrukiem

Magiczne fotokubki

Doskonały pomysł na prezent to magiczny kubek, który zaskoczy i sprawi mnóstwo radości obdarowywanej osobie. Po wlaniu gorącego napoju, kubek pod wpływem ciepła zmienia swój wygląd i na jego zewnętrznej powłoce pojawia się wybrany przez Klienta motyw. Może to być zdjęcie ukochanej osoby, personalizowany tekst lub jakikolwiek inny wymyślony przez Ciebie nadruk, który wywoła uśmiech na twarzy obdarowywanej osoby. Indywidualny napis umieszczony na zewnętrznej powłoce sprawia, że fotokubek jest doskonałym prezentem dedykowanym konkretnej osobie.

Personalizowany magiczny kubek ze zdjęciem bliskiej osoby, ukochanym psem, kotem czy zabawnym tekstem sprawia, że picie ulubionego napoju staje się niezwykłym doświadczeniem, które od samego rana potrafi wprawić w dobry nastrój.

Pośród szerokiej oferty sklepu, Klienci mogą wybierać także fotokubki z gotowym nadrukiem, takim jak romantyczny napis „Kocham Cię” w kilku językach lub z uroczym amorkiem  umieszczonym w sercu. Są to doskonałe pomysły na podarunek na Walentynki. Ten świetny prezent będzie przypominał o Tobie ukochanej osobie.

Strona Kubki24.com oferuje także zabawne kubki z figlarną Małą Mi, bohaterką uwielbianej przez wszystkich kreskówki Muminki. Obok postaci istnieje możliwość nadrukowania dowolnego tekstu wybranego przez Klienta.
Kubki24.com wykonuje także fotokubki z logo firmy, rewelacyjnie nadające się do promocji marki wśród klientów i kontrahentów.

Fotokubki oferowane na naszej stronie internetowej, posiadają klasę A+, co oznacza, że charakteryzują się dużą trwałością i nadają się do mycia w zmywarce. Jednak dla zachowania kubka jak najdłużej w idealnym stanie, nie zaleca się częstego korzystania z tej formy mycia, ponieważ po kilkudziesięciu czyszczeniach w zmywarce nadruk może wyblaknąć.

Dostępne u nas fotokubki mają uniwersalną pojemność 330 ml i można delektować się w nich idealnym smakiem porannej kawy lub popołudniowej herbaty.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów