Wczytuję dane...
O sklepie

Nasza firma istnieje od 2013r. Specjalizujemy się w nadrukach na kubkach ceramicznych oraz produkcją podkładek korkowych i tablic korkowych.

Realizujemy zlecenia małe i duże, dla firm jaki i osób prywatnych. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem.
Zapraszamy do składania zamówień! 

Kubek ceramiczny to doskonałe miejsce na umieszczenie na nim nadruku typu: grafika, logo Twojej firmy. Zmiana zwykłego kubka ceramicznego na kubek reklamowy pozwoli na zwiększenie rozpoznawalności marki. Codzienne pojawianie się na stole potencjalnego klienta to doskonała, a zarazem jedna z najprostszych form promocji firmy.


Oferowane przez Nas kubeczki to ceramika klasy A+ i HARD oraz wysokiej klasy wydruk. Takie połączenie  pozwala na stworzenie praktycznego, przykuwającego uwagę gadżetu, a takie klienci lubią najbardziej.

Na życzenie klienta przygotujemy prosty projekt graficzny nadruku na kubek.
Oferujemy kubeczki reklamowe, białe oraz z kolorowym rantem, kolorowym wnętrzem i uchem.
Nadruk możemy umieścić nie tylko na kubku reklamowym. Zapraszamy do zapoznania się z pozostała ofertą Naszej firmy, w której znajdują się ecotorby z nadrukiem, koszulki z nadrukiem, oraz poduszki z nadrukiem, to równie doskonałe sposoby na podarunki dla najbliższych.